Haber

Ereğli Belediyesi Kuzukuyu Mahallesi’nde Soğuk Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, Kuzukuyu Mahallesi’ndeki soğuk asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun atanmasının ardından yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ereğli Belediyesi’nin yol sorununu çözme çalışmaları çerçevesinde son adresi Kuzukuyu Mahallesi oldu. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, mahallede yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

“Vatanını seven insan gece gündüz adam gibi hizmet eder”

Başkan Oprukçu yaptığı açıklamada, “Kuzukuyu Mahallesi’nde çok şükür suyuyla ziyafet çektik. Rabbim nasip etti imkanlarımızı kullanmaya devam ediyoruz. 5 km asfaltla ikinci bayramımızı yapıyoruz. Allah nazarlardan saklasın. hayırlı olsun kaza ve musibetler.allah çalışma arkadaşlarımıza kolaylık versin.burayı en kısa zamanda bitireceğiz ve bundan sonra da yapacak yerlerimiz var asfalt çalışmalarımızı hızla devam ettireceğiz.her vicdani şaibenin göreceği bir tablo yaşıyoruz Böyle bir imkansızlıkta insan takdir ediyor. Ağır bir asfalt çalışması yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Asfaltsız sokağımız. “Ülkemizin huzur içinde olmasını istiyoruz. Bu ülkeye barışı getirecek her türlü hizmeti yapmaya devam edeceğiz. İnsan vatanını seviyorsa gece gündüz adam gibi hizmet eder. Varlığımız Türk varlığına armağan olsun dediğimiz günden beri yeminimizi riyasız yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz. Bize destek olan herkesten Allah razı olsun.” diye konuştu.

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuzukuyu Muhtarı Şaban Karpuzcu ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’ya teşekkür ederek asfaltın başlaması için fedakarlık yaptı. – KONYA

derince-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu